Oferujemy dekoracyjne kratki wentylacyjne

z dowolnym wzorem lub logo firmy
 


Zaletą kratek jest ekologiczny materiał (drewno), jak również wysoka funkcjonalność, zachowana dzięki zastosowaniu włókniny, która filtruje nawiewane powietrze zapobiegając zabrudzeniu ścian. Ta ostatnia cecha jest szczególnie istotna w przypadku pomieszczeń z kominkami.
 

 

Wymiary:
wysokość 170 (130 w prześwicie)
szerokość 170 (130)
grubość 10 mm
 


Kratka jest wygodna w montażu, łatwa w czyszczeniu i pasuje do wielu rozmiarów kanałów. Jej przedni, ozdobny element umocowany jest do całości z użyciem magnesów, co gwarantuje bezproblemowe demontowanie go w celu oczyszczeniu bądź wymiany włókniny.Montażu kratki można dokonać na dwa sposoby:
 

1. Przykleić na stałe z wykorzystaniem kleju montażowego​

 

2. Z użyciem metalowej ramki (w tym przypadku ramka jest przytwierdzana do kanału z użyciem wkrętów lub na klej. Kratka trzyma się ramki dzięki magnesom. Ten sposób instalacji umożliwia demontaż kratki na czas remontu lub malowania ścian. Kratka posiada minimalny „luz”, który umożliwia korektę położenia kratki w przypadku popełnienia błędu przy montażu metalowej ramki w kanale lub krzywego kanału).


W przypadku montażu z wykorzystaniem metalowej ramki kratka pasuje wyłącznie do jednego wymiaru kanału, w tym wypadku standardowo oferujemy: 140x140mm. Istnieje możliwość zamówienia kratek o dowolnych wymiarach oraz z dowolnym wzorem.W celu dostosowania kratek do Twoich potrzeb prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza:

Masz pytanie? Napisz do nas

CNC, Frezowanie, Wycinanie, Cięcie, Grawerowanie, Usługi cnc, Wycinanie laserem, Wycinanie w drewnie, Frezowanie 3D, Modelowanie 3D, Płaskorzeźby, Panele ażurowe, Maskownice, Drewniane szyldy, Napisy, Litery, Cyfry, Rzeźby, Dekory, Artystyczne meble, Indywidualne zamówienia, Projektowanie

AllegroFacebookEtsyEbayGoogle+YoutubeinstagramPinterest