Wycinamy koła okręgi obręcze

W naszej pracowni oferujemy wycinanie kół lub obręczy ze sklejki, płyt MDF lub tworzyw sztucznych. Maszyny CNC są doskonałymi narzędziami do precyzyjnego wycinania pełnych kół i obręczy - bez względu na ich rozmiar (od 5mm do 1500mm) czy detale (otwory, nacięcia, zaznaczone punkty). Abyśmy mogli wykonać koło lub obręcz konieczne jest odpowiednie przygotowanie projektu i programu dla maszyny CNC - projekt musi zawierać informacje o średnicy, grubości i ewentualnych detalach, które mają być wycięte.

Podczas wycinania CNC, frez lub wiązka lasera porusza się po zaprogramowanej ścieżce, przycinając materiał zgodnie z ustalonym kształtem i wymiarami. Nasze maszyny mogą precyzyjnie wyciąć okrągłe kształty, takie jak koła i obręcze, zapewniając dokładność i powtarzalność wycinania.

Wycinanie kół i obręczy ze sklejki na CNC oferuje mnóstwo możliwości projektowych do różnych zastosowań. Mogą być one wykorzystywane w wielu projektach, takich jak dekoracje, konstrukcje, rękodzieło, modele, zabawki, prototypy.

Dzięki precyzyjnemu wycinaniu CNC, koła i obręcze wykonujemy z dużą dokładnością i estetyką. Pomożemy wykonać tego typu wyjątkowe elementy do różnego rodzaju projektów i zastosowań. Zapraszamy

Wycinamy także półokręgi, owale, elipsy :)

CNC, Frezowanie, Wycinanie, Cięcie, Grawerowanie, Usługi cnc, Wycinanie laserem, Wycinanie w drewnie, Frezowanie 3D, Modelowanie 3D, Płaskorzeźby, Panele ażurowe, Maskownice, Drewniane szyldy, Napisy, Litery, Cyfry, Rzeźby, Dekory, Artystyczne meble, Indywidualne zamówienia, Projektowanie

AllegroFacebookEtsyEbayGoogle+YoutubeinstagramPinterest