Szyldy i tablice dla firm

Jeśli szukasz eleganckiego i trwałego rozwiązania do oznakowania swojego biznesu, domu lub innego miejsca to drewniany szyld jest dobrym wyborem. To atrakcyjna dekoracja, które dodaje stylu, indywidualności i profesjonalizmu. Wykonujemy deski z dowolnymi napisami, w tym także logotypy firm i instytucji. W zależności od potrzeb możemy wyciąć napis ażurowy (idealny do podświetleń wykonywanych we własnym zakresie) lub przestrzenny - z literami wypukłymi bądź wklęsłymi. Współpracujemy z firmami reklamowymi, które wykonują kasetony na zewnątrz, wraz z montażem na terenie Lublina. Deski i tablice ze sklejki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Zapraszamy do zainspirowania się dotychczasowymi realizacjami i kontaktu z nami - [email protected]

Drewno jest naturalnym materiałem o pięknym wyglądzie i ciepłym, przyjemnym dla oka wykończeniu. Drewniany szyld dodaje uroku i elegancji do otoczenia, niezależnie od stylu architektury. Nasze maszyny CNC pozwalają na precyzyjne wycinanie dowolnego wzoru, napisu czy logo na drewnianym szyldzie. Możesz spersonalizować go, dostosować do swojego gustu i potrzeb. To doskonały sposób na wyróżnienie się spośród innych.

Sklejka jest solidnym materiałem o dobrej wytrzymałości, a odpowiednie zabezpieczenie i wykończenie sprawiają, że drewniany szyld może służyć przez wiele lat. Wybierając szyld z brzozowej sklejki, wybierasz materiał, który jest przyjazny dla środowiska. Drewno jest odnawialnym surowcem i jego wykorzystanie pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Szyld z drewna lub sklejki może być używany w różnych miejscach i celach - może posłużyć jako tablica informacyjna, nazwa firmy, znak drogowy, oznaczenie domu czy miejsca rekreacyjnego. Możesz dostosować jego rozmiar, kształt i zawartość do swoich potrzeb. Drewniany szyld wycięty na CNC może pomóc w budowaniu profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu. Nadaje się zarówno do sklepów, restauracji, biur, jak i innych miejsc, gdzie ważne jest pierwsze wrażenie, które klient ma po dotarciu na miejsce.

Warto pamiętać, że odpowiednie zabezpieczenie szyldu wykonanego z drewna lub sklejki przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wilgoć czy promieniowanie UV, jest istotne dla jego trwałości. Warto regularnie konserwować drewno, aby zachować jego piękno na dłużej.

 

CNC, Frezowanie, Wycinanie, Cięcie, Grawerowanie, Usługi cnc, Wycinanie laserem, Wycinanie w drewnie, Frezowanie 3D, Modelowanie 3D, Płaskorzeźby, Panele ażurowe, Maskownice, Drewniane szyldy, Napisy, Litery, Cyfry, Rzeźby, Dekory, Artystyczne meble, Indywidualne zamówienia, Projektowanie

AllegroFacebookEtsyEbayGoogle+YoutubeinstagramPinterest